11 Şubat 2013 Pazartesi

Fenerbahçe Bayan Voleybol ve Ben


Şunu net söyleyebilirim ki Kim cidden çok komik bir insan:)) Her takımın böyle bir oyuncusu olması şart. Kız bir kere her türlü senle Türkçe konuşuyor, güler yüzlü ve sevecen bir insan. Hazır havaalnında da yakalamış iken fotoğraf çekinmemek olmazdı ama olayın en eğlenceli kısmı fotoğrafı çekildikten sonrası idi. Kim ile fotoyu çekindik ardından arkadaş ile fotoya bakıyorum nasıl çıkmış diye arkamdan sen gel "güzel çıktı mı baba" de :) Biz orada arkadaşla koparken asıl bomba Berenika alışverişini bitirdi sonra geldi. Kim'in Berenika alışverişini bitirdikten sonra tepkisi şu şekilde oldu "Baba hadi gidiyoruz":))))


Paula da Kim gibi güler yüzlü neşeli bir insan ama tabi aynısını Marianne için söyleyemeyeceğim:))) Eeee iklim şartları, coğrafi konum vs. vs. :))) Maç öncesi kızlar gider ayak özellikle Paula'ya gaz verelim diye "We believe in you, You will win the match" deyince Paula'dan gelen cevap: "İnşallah" :))))

En son kafamı sola çevirince takımımızın menajeri Violet Duca ile karşılaştım. Kendisi ile ayak üstü ufak bir sohbet ettik. Takım olarak biraz zor hava şartlarından çekindiklerini fark ettim sohbet esnasında ama finale çıktığımız takdirde final maçının Ekaterinburg maçına göre daha kolay olacağını söyledi. Ardından sohbet bir şekilde Fenerbahçeliliğe gelince cidden kendisinin nasıl sağlam bir Fenerbahçeli olduğunu anladım. Saolsun bir de rozet hediye etti:)) Rozeti verirken "Bu devirde kimin ne olduğu belli değil, biz rengimizi belli edelim ama" demesi ise ayrı hoştu;)
Püzant YÜCECAN


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...