29 Mart 2012 Perşembe

Gs Nalburiye (Store) "Taşı Toprağı Altın İstanbul"

Dün akşam Twitter'da gördüğüm bir fotoğraf üzerine bugün sabah GSStore'un internet sayfasına girip acaba başka bu tür ürünler var mı diye bakayım dediğimde karşıma ilginç ürünler çıktı. Feneriumda satılan bazı ürünlerin özensizce yapıldığını düşünsem de bunlar "Yok Artık" denilecek türdenler. Açıkçası güldüm hatta gülmekten kırıldım. Merak ettiğim alan Galatasaraylı arkadaşlar var mıdır acaba?? İşin diğer bir tarafı ise kimsenin taraftarı bu kadar sömürmeye hakkı yoktur. İster Fenerbahçeli ister Galatasaraylı ister Beşiktaşlı olsun herkes tuttuğu takım için belli bir şekilde maddi manevi mücadele verirken kimsenin bu tür saçmalıkları ortaya çıkararak onlarla adeta dalga geçmeye ve sömürmeye hakkı yoktur. Herhalde "Taşı toprağı altın İstanbul" düşüncesinden hareketle çıkmış bir koleksiyon. Şimdi bunları yazdık diye kesin küfürlü tepkiler de gelecektir eminim ve şimdiden teşekkürler:))

ASY Stad Taşından Magnet 14,90 TL 
Magnet olayı hoş da üsteki taş nedir ya???
ASY Stad Toprağı Gümüş Varak Plaket 129,00 TL
Toprak mı??? Yok, daha neler diyeceksiniz ama bunun bir de altın varaklısı var:))

ASY Stad Toprağı Altın Varak Plaket 599,00 TL
Bu da ASY Stadının toprağının altın varaklı hali?&%


Sıra geldi en güzel ve en özel ürünümüze. Yuh artık dedirttirecek bir ürün. Kim düşündü açıkçası çok ama çok merak ediyorum ve kim böyle bir şey alıp da evinin herhangi bir kenarına koyar ki?? Ayrıca sen bunun ASY Stadından olduğunu bana nasıl kanıtlayacaksın?? Ha tut kanıtladın neyse onu geçtim de bu ne arkadaş ya??

ASY Stad Tuğlası 249,00 TL
Tuğla ya bildiğin tuğla:)) Yapmayın arkadaş ya bunu nasıl bir takımın resmi ürünlerinin satıldığı mağazaya korsun???

Koleksiyondan aralarından beğendiğim tek ürün ise ASY Stadının büyük boy maketi oldu. Demek ki yapmak isterseniz iyi ve güzel şeyler yapabiliyormuşsunuz...Ayrıca bunun bir de küçük boyu var 49,90TL'ye...

Ali Sami Yen Maketi Büyük 249,90 TL


Püzant YÜCECAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...