21 Ocak 2013 Pazartesi

Takip Ettiğim Bloglar-1


Bugün artık neredeyse her konu hakkında keyifle okuyabileceğiniz, bilgi edinebileceğiniz birçok kaliteli blog sayfası var. Zaten bir blog sayfasının sahibi iseniz de genelde hepimizin blogunun sağ köşesinde takip ettiği ve keyifle okuduğu blog sayfalarının linkleri vardır. Ben de keyifle takip ettiğim bu blog sayfaları hakkında burada bir iki kelam edeceğim. Bu vesile ile de bu blogların yazarlarına bir nevi buradan teşekkür edeceğiz. Şimdiden hepinizin kalemine sağlık beyler bayanlar...

papazincayiri.blogspot.com
Birçok yazardan oluşan papazınçayırı gerek siyasi gerekse sportif açıdan takip ettiğim blogların en başında gelir. Özellikle Fenerbahçeli iseniz şiddetle tavsiye ederim.

Ben bu adam kadar blogunu seven ve ona sahip çıkan başka bir blogger görmedim:)) Bir gün bakarsınız bir maç günlüğü yazmış başka bir gün bahis kuponu bazen ise sadece bir foto ve altına kısa bir yorum. Okuduğum en keyifli ve eğlenceli bloglardan biridir.

Sevgili İlker kendisi belki bilmez ama benim blog açmamdaki en önemli nedenlerden biridir Markonun Yeri. Markonun Yeri, Fenerbahçe erkek basketbolu ile ilgili ne ararsanız bulabileceğiniz hatta şöyle diyebilirim resmi sayfadan daha faydalı ve yararlı bir blogdur. 

Adından da anlaşılacağı üzerine Fenerbahçe'nin hem bayan hem de erkek voleybol takımları ile ilgili ne ararsanız bulabileceğiniz bir blog sayfası. Markonun Yeri'nin voleybol versiyonu diyebiliriz.  Son zamanlarda her ne kadar Gürol Abi yazmasa da Cem kardeşimiz güzel yazıları ile blogda... 

Fenerbahçe erkek basketbolu-voleybol ve bayan voleybol hakkında tavsiyede bulunduk da ben daha çok takımımın bayan basketbolu hakkında bir blog arıyorum diyorsanız tam size göre bir blog. Sadece bayan basketbolu değil erkek futbol ve basketbol hakkında yazıları olsa da ağırlıklı olarak Fenerbahçe bayan basketbol takımı ile ilgili herşeyi bulabileceğiniz sağlam bir blog. Blogun ismi kadar güzel insan Abdullah Aksoğan'nın yazılarına göz atmanızı tavsiye ederim. 


Fenerbahçe'nin o kadar şubesinden bahsettik lakin futbola hiç değinmedik. Futbol ile ilgili tavsiye edebileceğim en iyi sitelerden biri ise mukarayilmaz.blogspot.com. Ayrıca blogda Avrupa futbolu ve sinema ile ilgili yazıları da okumanızı tavsiye ederim.


Takip edilesi güzel bloglardan biri. Kimsenin pek önem vermeyip sonra da hocalara "hiç gençlere şans vermiyor" deyip atıp tuttuğu bir dönemde bu adam Fenerbahçe’nin alt yapısını elinden geldiğince bizlere tanıtmaya çalışıyor. fbaltyapiduyuru.com bu alanda tavsiye edebileceğim tek blog olma özelliğini de taşıyor:))


Gerek Avrupa gerekse Türk futbolu hakkında tavsiye edebileceğim en güzel bloglardan biri francescotottiblog.blogspot.com Kendi deyimi ile "renklere aşık, oyuna tutkun olan adam..." Mustafa Arslan'nın yazılarını okumakta fayda var. 


Avrupa basketbolu, Fenerbahçe voleybol ve basketbolu ile ilgili iyi blogların arasında yazmaz isem cidden hak yemiş oluruz. Şu kadar diyebilirim kardeşim gibi sevdiğim Erdenay Güler ne yazsa altına gözüm kapalı imzamı atarım. Ayrıca kendisi sıkı bir PAO taraftarı olup Diamantidis reyisin ise hemen arkasından gelir:))

Özellikle 1. lig ile ilgili yazıları ile bu alanda okuduğum tek blog sayfası olmasının yanı sıra Avrupa futbolu ile ilgili  eski güzel yazılarını da okumanızı tavsiye ederim. Kafasına estikçe ayda bir yazar ama sağlam yazar:))


stiff1907.blogspot.com

Sıkı bir Fenerbahçe taraftarı olmasının yanı sıra sıkı bir Lazio ve Tottenham taraftarıdır ve bu üç takımında her hafta oynadığı tüm maçları detaylı yorumlar ve yazar. Bunla kalmaz bir de izlediği filmleri yazar. Eee daha ne olsun be kardeşim. Ellerine sağlık Serkan deyip takip etmenizi tavsiye ediyoruz:))

geripasyok.blogspot.com
Geç de olsa son zamanlarda keşfettiğim sağlam Fenerbahçe ve futbol blogları arasında kendine en üstten yer bulan bir blog geripasyok.com.


O kadar Fenerbahçe ile ilgili blog tavsiye ettik son bir de Galatasaraylı dostlar için bir blog sayfası tavsiye edelim. 1905.com, Galatasaray futbol ve basketbolu ile ilgili güzel bir blog sayfası. Sahibi yakinimdir:)


Takip Ettiğim Bloglar-2
Püzant YÜCECAN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...